kapely

 

 

skindred

VYSTOUPENÍ ZRUŠENO - Skindred je parta z Newportu, která vznikla roku 1998 okolo zpěváka Benjiho Webbea. Skupina sama označuje svůj styl jako "ragga metal". Toliko Wiki.
Jedna z našich vysněných kapel, kterou jsme pro vás chtěli. Gerbero těš se!
www facebook youtube
k25a

Kultovní pražská kapela s Tomášem Varteckým v čele zažila v loňském roce obrodu, nová sestava přinesla tvrdší sound a větší razanci. Frontmanem, který se s vámi rozhodně nebude mazat a napálí do vás z pódia tolik energie, že ji nepoberte, není nikdo jiný než Dan Kurz, část dvouhlavé saně z Atari Terror.


bz facebook ytb
dust bolt

DUST BOLT z bavorska. Jejich demo zvítězilo jako "Demo of the Month" v časopisu Metal Hammer! Kapela, která reagovala okamžitě na náš problém, sedli do auta a jedou na DEF.
facebook ytb
chemia

Na podiu DEF 2015 uvidíte jednu z nejúspěšnějších Polských rockových kapel poslední doby. Nejen, že si střihli koncerty s Guns N' Roses, RHCP, Mastodon a dalšími, ale navíc si je Skindred vybrali jako support na své evropské turné.
www facebook ytb
atari terror

Atari Terror. Moc děkujeme!www bz facebook ytb
locomotive

Locomotive. Moc děkujeme!bandzone facebook
anime

Zvuk starých tramvají a všechna městská zákoutí, která tak dobře známe, ale pomalu jsme na ně zapomněli. Atmosféra starých továren, kde chladný kov kdysi žhnul. Rozhodně nenudí a mají stále co říct. Objevujte spolu s Animé... na všechna ta tajemná místa vás vezmou s novou deskou Dead Trams v zádech.


bz facebook
satisfucktion

Satisfucktion...Tečkabz facebook ytb
ttiot

Na české scéně skutečně výjimečná kapela, moderní a pestrá. Snad každý v jejich muzice dokáže najít kousek své duše. TTIOT vyspěli a posunuli svůj sound zase dál, skvělá deska Lighthouses je toho důkazem. Tohle si nemůžete nechat ujít!

www bz facebook
queens

Rock ´n´Roll do morku kostí a pořádná nálož punkové zběsilosti k tomu! Přemýšleli jste někdy, jak by zněl Elvis se Sex Pistols v zádech? Tohle přesně můžete zažít na DEF 2015, právě tak nějak si tohle spojení představujeme.
bz facebook
endless

Píše se o nich: pozoruhodná alternativa metalu, technicky brilantní, kompozičně zneklidňující, unikátní hudební počin, promakané a invenční drnkačky, linky, kde využívají vkusné efekty, kytarová ekvilibristika, rytmická rafinovanost, patří mezi to nejoriginálnější, co na české scéně lze slyšet...

bz facebook ytb
xcore

Období hibernace mají dávno za sebou. Znovuzrození, energie a sil mají víc než kdykoliv před tím. Nový pecky, český texty, návrat ke kořenům. Zbožňujou jižní čechy a těší se "jak malý smradi".

bz facebook ytb
rust2dust

Pokud se sejde parta skvělých muzikantů, kteří vezmou metal za tu správnou zábavnou stranu, odjedou pár koncertů s Lamb of God, zahrajou na Wackenu, vyslouží si support Limp Bizkit a jako producenta si vyberou Tue Madsena, tak my je pro vás chceme na podiu DEAD ENDU.www bz facebook ytb
John Wolfhooker

Talentovaní mlaďasové, kteří kam vlezou tam šíří pozitivno. O jejich koncertech už si neštěbetají jen vrabci, ale hodně nahlas se o nich mluví všude možně. Rozstřelili letošní Bandzone Showcase a po vítězství v PLANETROX si zahráli na Envol Et Macadam v Kanadě.


www bz facebook ytb
just for being

Stále se mezi námi najdou poctivci a srdcaři, kteří vždycky věděli, že punk-rock neumřel, i když prošel mnoha obměnami a ohýbal se do různých pseudovln. Právě čtyři takové nadšence najdete v Praze, resp. v Sedlčanské kotlině. Takhle Just for Being popsal Bedy a my bysme to lépe nenapsali.


bz facebook
Pilot Season

Udělali tlustou čáru a začínají znovu od nuly. Nápadů na svůj pop-punk mají dost a dost a holky z nich šílí. Vzkazují vám: "Nemůžeme se dočkat až si spolu zazpíváme"


bz facebook
F.O.B.

Vítězové soutěže Spark Fresh Blood za rok 2014. Za svou výhru získali možnost utkat se o vaší přízeň na podiu DEAD ENDU. My gratulujeme a víme, že vás 27.11. o svých kvalitách přesvědčí.
www bz facebook
The Drain

Když se spojí starej glam s originálním moderním soundem a notně po cestě načichne garáží. Parta drzých cápků, kteří vylezli z jihočeských a pražských sklepů a otočili volume doprava. Tam, kde v rock'n'rollu chybí sex, narcismus a ostří nože, přicházejí The Drain.
bz facebook
black velvet suicide

Říká se o nich, že mají nejlepší grilovačky... kdyby byl DEF v létě, dali bysme s nima "krkovička battle".
Je listopad a jejich energický heavyrock nasáklý southern rockem, okořeněný melodickým zpěvem a chytlavými vyhrávkami odstartuje letošní Dead End.
bz facebook
Zdeněk Bína

Zdeněk Bína. S minutama (-123minut) rozvířil českou scénu. Následovalo působení ve vlastním akustickém projektu a v současné době zažívá návrat na hudební scénu vydáním zcela nové a dlouho očekávané desky, Bird. My jsme nadšeni, že se to povedlo a Acoustic Stage zazáří zvukem jeho kytary.bz facebook
A SweetWater Trick

Oblíbení a mladí jihočeši rozezní své struny na Dead Endu akusticky.


bz facebook
Láďa Latka

Láďa Latka hrál v několika rockových kapelách. Po letech v rockovém undergroundu přináší jistý cit pro uvolněnou atmosféru, kdy si vystačí pouze s akustickou kytarou.
bz facebook